Ο καλλιτεχνικός στολισμός του δέντρου μας, γύρω από τη σημασία του «θαυμαστού», του «παράλογου» και του «τυχαίου» ή «συμπτωματικού» ! Το τερματίσαμε...
Ο καλλιτεχνικός στολισμός του δέντρου μας, γύρω από τη σημασία του «θαυμαστού», του «παράλογου» και του «τυχαίου» ή «συμπτωματικού»
Στον Δήμο μας ο στολισμός των δέντρων βασίζετε στον καθαρό ψυχικό αυτοματισμό που χρησιμοποιείται για να εκφραστεί η πραγματική λειτουργία της σκέψης. Η σκέψη υπαγορεύεται χωρίς να ασκείται κανένας έλεγχος από τη λογική και πέρα από κάθε αισθητική ή ηθική μέριμνα.
Το τερματίσαμε με τον στολισμό.....