Βαριές κουβέντες απο τον κ. Λουγγο Ζηση εναντίον του Δημάρχου μας:
Βαριές κουβέντες από τον κ. Λουγγο Ζηση εναντίον του Δημάρχου μας με σχόλιο στο Facebook με αφορμή το πρόσφατο τροχαίο του κ. Δομουχτσίδη Φώτιου, σε ανάρτηση του κ. Μουμτζίδη Χαράλαμπου:
Ο κ Μουμτζίδης Χαράλαμπος έγραψε τα παρακάτω σε ανάρτησή του: Σε ολους τους θαυμαστές του γλυκούλη .............................................Τα υπηρεσιακά αυτοκίνητα κυκλοφορούν μονο σε ωρες εργάσιμες και σε εκτατές ανάγκες . Πρέπει να απαντηθεί το ερώτημα ,γιατι στις 10 μμ κυκλοφορούσε το συγκεκριμένο όχημα ? Τον εχω δει πολλές φορες να παει σε γαμους βαφτίσια με το όχημα αυτό ενώ εχει 2 αυτοκίνητα. .Δηλαδή τι θες ανύπαρκτε να σε βάζουμε τις βενζίνες για τις προσωπικές βολτες ?
Στην συνέχεια ο κ Λουγγος Ζησης σχολίασε στην ανάρτηση αυτήν: ...στο επομενοΔ.Συμβουλιο θαναι θεμα εκτος ημερησιας..ειτε θελει ειτε δεν θελει...επιτελους πρεπει αυτος ο δημαρχος να καταλαβει τι γινεται γυρω του...ο κοσμος της σιντικης δεν ειναι φανταροι χωρις αποψη που απλα εχουν την υποχρεωση να υπακουουν τις διαταγες...στις δημοκρατιες η πολιτικη εξουσια ασκειται απο δημοτες πολιτικους ενω στρατιωτικη εξουσια ασκειται απο στρατιωτικους...δυστυχως αυτος ο δημαρχος συνεχιζει κ νομιζει οτι φοραει ακομη την στρατιω τικη στολη κ μαλιστα την επιδεικνυει κιολας!!!!λοιπον στο χερι μας ειναι να αποτιναξουμε απο τον σβερκο μας τετοιυς αρχηγισκους...υποσχομαστε αλλη μια φορα οτι θα αγωνιστουμε για να μην ξαναπεσει ο δημος στα χερια τετοων αρχηγισκων,,,,ΜΕΘΥΣΑΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ.Νομιζουν οτι ο Δημος ειναι τσιφλικι τους κ εχουν δικαιωμα να κανουν οτι θελουν...ομως να ξερουν οτι εχουν γνωση οι φυλακες...
Ο κ Μουμτζίδης Χαράλαμπος έγραψε τα παρακάτω σε ανάρτησή του: Σε ολους τους θαυμαστές του γλυκούλη .............................................Τα υπηρεσιακά αυτοκίνητα κυκλοφορούν μονο σε ωρες εργάσιμες και σε εκτατές ανάγκες . Πρέπει να απαντηθεί το ερώτημα ,γιατι στις 10 μμ κυκλοφορούσε το συγκεκριμένο όχημα ? Τον εχω δει πολλές φορες να παει σε γαμους βαφτίσια με το όχημα αυτό ενώ εχει 2 αυτοκίνητα. .Δηλαδή τι θες ανύπαρκτε να σε βάζουμε τις βενζίνες για τις προσωπικές βολτες ?
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjZWDmqKC5bLCCDnfILqboBebzev1TwAuZQoeNEhisj0Hdp2FZWnhF0x8J6jXXJWlqTH2JCNrvgnB1PQOTY9qXtkY33QV2KSRpknje2aocV2_FxVie92ORXyhPIrrnZnfAoCE6a6hcvrkM/s640/athina-efmorfiadi-22.png)