Οδηγίες με ένα βίντεο έδωσε ο Θεόδωρος Κορωνίδης στους αθλητές της ομάδος μας K.Ron Team
Οδηγίες με ένα βίντεο έδωσε ο Θεόδωρος Κορωνίδης στους αθλητές της ομάδος μας K.Ron Team. Ο καταξιωμένος πρωταθλητής και προπονητής του συλλόγου μας έδωσε οδηγίες προς τους αθλητές μας μέσα από ένα βίντεο σε ανάρτηση στο facebook.
Μπορείτε να το παρακολουθήσετε παρακάτω:
Μπορείτε να το παρακολουθήσετε παρακάτω: