Προσωρινοί πίνακες πωλητών λαϊκών αγορών που κατέχουν θέση με διοικητική πράξη
Στο Σιδηρόκαστρο στις 02-08-2022 ημέρα Τρίτη και ώρα 11.00 π.μ. συνεδρίασε η πενταμελής επιτροπή της παρ. 4 του άρθρου 66 του Ν.4849/2021 και με το αριθ. 01/2022 πρακτικό κατάρτισε τους προσωρινούς πίνακες των δραστηριοποιούμενων πωλητών λαϊκών αγορών του Δήμου Σιντικής, που κατέχουν τη θέση τους με διοικητική πράξη.
Ορίζεται προθεσμία 15 ημερών για την υποβολή ενστάσεων επί των ανωτέρω πινάκων από την ανάρτηση της παρούσας.
Για να δείτε τους προσωρινούς πίνακες: Παράρτημα Α Παράρτημα Β