Την SEREXPO επισκέφτηκε ο Δήμαρχος Σιντικής Φώτιος Δομουχτσίδης
Την SEREXPO επισκέφτηκε ο Δήμαρχος Σιντικής Φώτιος Δομουχτσίδης, χθες Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2023, μαζί με συνεργάτες του. Εκεί επισκέφτηκε μεταξύ άλλων και το περίπτερο του Δήμου Σιντικής.
Παράλληλα στην χθεσινή βραδιά, την τιμητική τους είχαν και τα προϊόντα του ελαιοτριβείου Λυγερά. Ο κ. Παύλος Λυγεράς ο οποίος ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα του Δήμου μας, παρουσιάζοντας τα προϊόντα του στην SEREXPO, έδωσε στον κόσμο να δοκιμάσει λιχουδιές που άρεσαν σε μικρούς και μεγάλους.
Φώτιος Δομουχτσίδης : SEREXPO 2023 - Από το περίπτερο του Δήμου Σιντικής. Πάνω από 2.000 επισκέπτες... το έχουν ήδη επισκεφθεί!