Εθνικός Σιδηροκάστρου - ΠΑΟΚ Σερρών : 7 - 0
Εθνικός Σιδηροκάστρου - ΠΑΟΚ Σερρών : 7 - 0
Οι μεταγραφές στην ομάδα μας, με παίχτες να φεύγουν και άλλοι να έρχονται για να ενισχύσουν την ομάδα, φαίνεται πως δεν επηρέασαν τον Εθνικό, ο οποίος ήταν καταιγιστικός, σε ένα γήπεδο κατάλληλο για λασπομαχίες λόγο βροχής.
Ο Εθνικός Σιδηροκάστρου δεν δυσκολεύτηκε καθόλου να πάρει τους βαθμούς της νίκης, εντός έδρας, απέναντι στον ΠΑΟΚ Σερρών , το σκορ να είναι ενδεικτικό της εικόνας του παιχνιδιού, αν και το αδική την καλή ομάδα του ΠΑΟΚ Σερρών
Σκόρερ: Λεωνίδας, Άρμεν, Τσεμπεριδης, Αβραμίδης, Χαραλαμπίδης, Αιβατζιδης Ν., Αιβατζιδης Κ