Συνάντηση Δημάρχου Σιντικής με τους επαγγελματίες της Κερκίνης
Συνάντηση επαγγελματιών Κερκίνης
Με τους επαγγελματίες της Κερκίνης συναντήθηκε ο Δήμαρχος Σιντικής Γεώργιος Τάτσιος κατόπιν πρόσκλησης που απηύθυνε ο Δήμος Σιντικής!
Ξενοδόχοι, εστιάτορες, βουβαλοτρόφοι, βαρκάρηδες και λοιποί επαγγελματίες της Κερκίνης κατέληξαν σε συμφωνία ότι όλοι μαζί πρέπει να συντονιστούν για την παροχή ποιοτικών υπηρεσιών στον τομέα του τουρισμού!, ενώ ο Δήμος δεσμεύτικε για την δημιουργία κατάλληλων υποδομών.
Συμφωνήθηκε επίσης η κατασκευή ψηφιακού χάρτη των επιχειρήσεων και ανανεώθηκε το ραντεβού σε 30 ημέρες για την αξιολόγηση των ενεργειών και την επικαιροποίηση των στόχων.