Συγχαρητήρια στον ΗΡΑΚΛΗ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ για την άνοδο στην Γ' Εθνική,
Το όνειρο έγινε πραγματικότητα για τον Ηρακλή Αμμουδιάς καθώς μετά τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής πήρε την άνοδο στη Γ' Εθνική.
Ο Πρόεδρος Νίκος Κατσαβάκης, τα μέλη του Δ.Σ της Ε.Π.Σ.ΣΕΡΡΩΝ και όλη η οικογένεια του Σερραϊκού ποδοσφαίρου, εκφράζουν τα θερμά τους συγχαρητήρια στον ΗΡΑΚΛΗ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ για την άνοδο στην Γ' Εθνική, μέσω της διαδικασίας των μπαράζ, για πρώτη φορά στην ιστορία του.
Μετά από αρκετά χρόνια το Σερραϊκό ποδόσφαιρο κερδίζει ακόμη μια θέση στην Γ' Εθνική και ταυτόχρονα ανεβάζει πολύ περισσότερο τον πήχη, για το μέλλον.
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Σερρών:
Ο Πρόεδρος Νίκος Κατσαβάκης, τα μέλη του Δ.Σ της Ε.Π.Σ.ΣΕΡΡΩΝ και όλη η οικογένεια του Σερραϊκού ποδοσφαίρου, εκφράζουν τα θερμά τους συγχαρητήρια στον ΗΡΑΚΛΗ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ για την άνοδο στην Γ' Εθνική, μέσω της διαδικασίας των μπαράζ, για πρώτη φορά στην ιστορία του.
Μετά από αρκετά χρόνια το Σερραϊκό ποδόσφαιρο κερδίζει ακόμη μια θέση στην Γ' Εθνική και ταυτόχρονα ανεβάζει πολύ περισσότερο τον πήχη, για το μέλλον που θέλουμε και οραματιζόμαστε και το οποίο είναι γεμάτο Σερραϊκες επιτυχίες.
Και πάλι συγχαρητήρια!