Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Καπνοφύτου σας προσκαλεί στην Επιμνημόσυνη Δέηση της Γενοκτονίας των Ποντίων, 19 Μαΐου 2023.
Ο Πολιτιστικός Λαογραφικός Σύλλογος Καπνοφύτου σας προσκαλεί στην Επιμνημόσυνη Δέηση της Γενοκτονίας των Ποντίων, στην κοινότητα του χωριού την Παρασκευή,19 Μαΐου 2023 και ώρα 11:00.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiDTmBlHt-6V3U9WFTZhKDatlx3CXD0ndNhJ9mOhb-en7_uFw5Z93IlOOt8XNAyYSdzFzlfvMs-2PKOmtdxt46W3c0Jf8TaE8vfRLU3pVh9qLmftERlvQhb-4Pmq_pohLi4SAFIfnu0rCkAhkIW3WAaL916ZQyFmWIjVdI8T80GF2GAzTbbcsMr6Nha/w400-h195/%CE%A3%CE%B9%CE%B4%CE%B7%CF%81%CF%8C%CE%BA%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF.jpg)
ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ 19 ΜΑΙΟΥ 2023 Κ ΩΡΑ 11:00 ΠΜ.Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ ΣΑΣ ΚΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΧΩΡΊΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΜΝΗΜΌΣΥΝΗ ΔΕΗΣΗ ΤΗΣ ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΑΣ ΤΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ. ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΜΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΓΌΝΟΥΣ ΜΑΣ...