Δημοτικές εκλογές 2023 : Οι υποψήφιοι Δήμαρχοι και οι Σύμβουλοι

Επιλογή ανα παράταξη:
«ΣΙΝΤΙΚΗ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» του Φώτιου Δομουχτσίδη


«ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ» του Γεώργιου Τάτσιου

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΙΝΤΙΚΗΣ» της Μαρίας Ιωαννίδου



«ΣΙΝΤΙΚΗ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»
Επικεφαλής ο Φώτιος Δομουχτσίδης του Στρατή, ως υποψήφιος Δήμαρχος και ως υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι και σύμβουλοι και πρόεδροι της παράταξης οι παρακάτω:

ΔΗΜΟΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
2. ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
4. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
5. ΒΑΝΙΤΣΑΡΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
6. ΒΕΡΒΕΡΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του ΘΕΟΧΑΡΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
7. ΓΕΡΜΑΝΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΩΜΑ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
8. ΓΙΑΓΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
9. ΔΡΟΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ)
10. ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ)
11. ΖΛΑΤΙΝΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
12. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
13. ΙΝΤΖΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
14. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
15. ΚΑΛΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
16. ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
17. ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΦΥΣΤΙΚΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
18. ΚΑΡΑΜΠΙΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
19. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
20. ΚΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
21. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΖΩΓΡΑΦΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
22. ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
23. ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
24. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΑΡΥ) του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
25. ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΛΙΒΑΝΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
26. ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
27. ΛΕΩΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
28. ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
29. ΜΑΒΙΝΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΖΗΣΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
30. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ)
31. ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
32. ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
33. ΜΗΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του ΗΛΙΑ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
34. ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
35. ΝΑΖΗΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
36. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
37. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ)
38. ΝΙΩΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
39. ΠΑΝΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
40. ΠΑΝΤΣΙΔΟΥ ΦΑΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
41. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
42. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΕΦΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
43. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
44. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
45. ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
46. ΠΟΥΛΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
47. ΡΟΔΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ)
48. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ)
49. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ)
50. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
51. ΣΙΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
52. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
53. ΤΑΣΣΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ)
54. ΤΖΕΓΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
55. ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
56. ΤΣΑΚΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
57. ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
58. ΤΣΙΝΤΣΑΡΗ ΛΙΟΝΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
59. ΤΣΙΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
60. ΤΣΟΥΛΛΧΑΗ ΛΕΟΝΑΡΝΤ του ΛΟΥΑΝ (ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ)
61. ΦΡΑΓΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
62. ΦΡΕΓΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
63. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΘΩΜΑ
2. ΖΙΑΝΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4. ΜΠΑΡΜΠΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΝΤΥΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΡΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
4. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
1. ΑΔΑΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΥΦΡΑΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ
4. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΩΦΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
8. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΑΒΒΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΆΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
1. ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΚΕΤΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΔΑΟΥΤΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
4. ΖΩΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
8. ΨΑΛΤΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΓΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΚΟΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ
4. ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΤΣΟΥΜΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΧΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟΥ
1. ΜΠΙΛΙΟΥΜΠΑΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΟΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
3. ΠΡΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4. ΣΛΙΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΑΝΩΛΗ
5. ΤΖΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΤΣΙΝΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
4. ΚΥΡΙΑΚΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
5. ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΓΚΕΛΙΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΒΑΤΖΙΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
5. ΜΑΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΣΙΚΙΑΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
8. ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΡΩΤΟΥ
1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΩΤΟΓΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΣΚΡΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΗΣ του ΠΟΛΙΤΗ
8. ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΑΝΟΥΣΣΗΣ
1. ΚΕΪΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΜΕΛΕΤΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
5. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΗΡΑΚΛΗ
6. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΦΟΡΟΤΖΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΡΟΔΑΜΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΖΗΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ
3. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΛΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
1. ΑΓΓΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΠΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΣΦΕΤΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ
6. ΤΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
7. ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΡΩΞΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΒΑΔΙΑΣ
1. ΑΛΜΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΑΪΔΑΡΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΑΪΔΑΡΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4. ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΑΝΩΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΜΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΖΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΤΣΙΤΣΙΒΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ
1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΝΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ
2. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΚΙΟΥΡΤΣΙΕΒΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΓΚΕΟΡΓΚΙ
5. ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΓΟΥΤΣΙΟΥ ΖΩΗ του ΒΑΙΟΥ
3. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΛΙΟΛΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΛΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΥ ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΓΙΑΤΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΟΛΙΟΛΙΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5. ΛΥΝΤΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
6. ΜΠΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΣΤΟΪΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
1. ΕΥΘΥΜΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
4. ΝΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΤΣΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΣ
3. ΖΙΑΚΑ ΣΟΥΜΕΛΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ
4. ΖΟΥΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ
1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΩΜΑ
4. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΜΠΙΤΣΑΧΤΣΙΔΗΣ ΡΟΛΑΝΤΙ του ΣΑΒΒΑ
7. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΛΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΑΡΠΟΥΧΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΖΕΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
8. ΜΟΥΤΣΙΟΥΝΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
11. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΤΑΠΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
13. ΤΣΙΜΠΑ ΣΙΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΡΥΜΟΝΟΧΩΡΙΟΥ
1. CMILANSKA ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ KARIN του JOSEF
2. ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΚΕΝΔΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
8. ΧΑΤΖΗΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΧΗΜΙΔΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΩΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΚΟΥΓΓΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΕΛΑΔΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΥΡΙΝΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΟΡΤΕΡΟΥ
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
2. ΓΚΟΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΖΑΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΚΡΑΤΗ
5. ΚΟΥΛΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ
1. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ
1. ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΩΣΙ-ΕΝΩΜΕΝΗ ΣΙΝΤΙΚΗ»
Επικεφαλής ο Ιωσήφ Παναγιωτίδης του Παναγιώτη, ως υποψήφιος Δήμαρχος και ως υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι και σύμβουλοι και πρόεδροι της παράταξης οι παρακάτω:

ΔΗΜΟΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
2. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
3. ΑΔΑΜΑΚΗ ΚΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
4. ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
5. ΑΛΕΚΤΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ)
6. ΒΙΣΕΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
7. ΒΟΖΙΚΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΗ (ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ)
8. ΓΑΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
9. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
10. ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΚΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
11. ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
12. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
13. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ)
14. ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
15. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΩΜΑ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
16. ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
17. ΚΑΔΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
18. ΚΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
19. ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΛΕΚΟΥ (ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ)
20. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
21. ΚΑΣΑΠΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
22. ΚΑΧΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
23. ΚΙΟΜΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
24. ΚΟΥΡΔΟΥΠΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
25. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ (ΣΑΒΒΙΝΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
26. ΚΩΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
27. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
28. ΛΟΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
29. ΛΥΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
30. ΜΑΥΡΟΔΗΣ ΜΑΥΡΟΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
31. ΜΕΡΤΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
32. ΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
33. ΜΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
34. ΜΠΑΛΚΑΜΗ ΤΥΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
35. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
36. ΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
37. ΝΑΝΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
38. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
39. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
40. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
41. ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
42. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
43. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΚΕΡΑΥΝΟΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
44. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΒΡΑΑΜ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
45. ΣΑΡΟΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
46. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
47. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
48. ΣΠΥΡΩΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
49. ΣΤΑΘΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
50. ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
51. ΤΑΠΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
52. ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
53. ΤΕΡΖΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΤΑΛΗΡΟΣ) του ΠΕΤΡΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
54. ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ)
55. ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
56. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
57. ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
58. ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
59. ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
60. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
61. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ)
62. ΧΟΚΜΕΤΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΑΡΜΕΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΔΕΛΗΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΟΥΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΓΚΙΝΟΥ ΧΑΙΔΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΙΩΣΗΦ
4. ΧΟΚΜΕΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΆΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
1. ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΓΚΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΑΡΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΠΟΥΡΒΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΟΣΝΑΚΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
7. ΤΣΑΒΛΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟΥ
1. ΒΙΣΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΙΟΣΣΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΟΥΛΙΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ
4. ΜΠΑΡΑΚΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΤΣΙΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΝΑΖΗΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΦΩΤΙΟΥ
4. ΤΣΕΝΙΚΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
1. ΑΝΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΜΑΡΓΙΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΝΤΟΥΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΡΩΤΟΥ
1. ΑΧΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΑΝΟΥΣΣΗΣ
1. ΑΛΑΤΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΑΒΡΙΛΙΔΟΥ ΖΕΜΦΙΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΟΝΤΟΥ ΜΠΟΥΓΛΑΛΗ ΑΝΑΤΟΛΗ ΔΑΝΑΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΜΟΥΧΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΟΘΩΝΑ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΧΟΣΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΦΡΙΜ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΖΑΠΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3. ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
4. ΜΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
5. ΜΠΟΥΧΟΥΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΒΑΔΙΑΣ
1. ΓΑΪΔΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
2. ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΟΥΡΟΥΜΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ
1. ΚΑΧΠΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΡΑΝΤΗ
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΙΒΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΥ ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
1. ΚΟΔΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
1. ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΣΑΡΑΚΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ
1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2.ΓΚΟΝΗ ΡΗΓΑ ΜΠΑΛΤΑΝΤΖΗ ΖΑΧΑΡΙΤΣΑ του ΝΑΠΟΛΕΩΝ
3. ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΙΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΤΟΥΜΑΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ
7. ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
8. ΨΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
1. ΓΑΒΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΓΚΟΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3. ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΒΑΙΟΥ
4. ΚΙΟΣΣΕ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΠΡΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  (ΤΖΕΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΜΑΥΡΟΔΗ ΖΑΦΕΙΡΙΩ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
9. ΠΑΡΙΣΗ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΠΑΡΙΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΑΡΙΣΣΗ
11. ΣΑΛΑΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
13. ΦΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΡΥΜΟΝΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
1. ΑΒΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΛΑΤΙΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΠΕΓΟΣ ΝΙΚΟ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΟΛΥΡΑΒΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΟΡΤΕΡΟΥ
1. ΑΛΤΙΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ
3. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΙΤΣΙΚΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΤΟΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ
1. ΚΑΧΠΑΝΗ ΕΛΛΗ του ΦΩΤΙΟΥ


«ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ»
Επικεφαλής ο Γεώργιος Τάτσιος του Ευθυμίου, ως υποψήφιος Δήμαρχος και ως υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι και σύμβουλοι και πρόεδροι της παράταξης οι παρακάτω:

ΔΗΜΟΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)
1. ΑΒΡΑΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
2. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ)
3. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
4. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
5. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
6. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
7. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ (ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ)
8. ΑΥΛΑΣΤΙΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
9. ΒΑΚΟΥΦΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
10. ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ (ΠΟΛΥΣ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
11. ΓΕΡΜΑΝΛΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
12. ΓΕΩΡΓΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
13. ΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
14. ΓΚΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ (ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ)
15. ΔΑΠΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
16. ΔΕΒΕΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
17. ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΡΙΖΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
18. ΔΕΣΠΟΥΔΗ ΜΑΖΝΕΪΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
19. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΤΕΟΛΑΝΤ) του ΑΓΑΠΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
20. ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
21. ΔΡΟΒΑΤΖΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
22. ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
23. ΖΑΠΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
24. ΖΗΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
25. ΖΛΑΤΙΝΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
26. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
27. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
28. ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
29. ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
30. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ)
31. ΚΑΡΑΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
32. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
33. ΚΑΡΑΤΖΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
34. ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
35. ΚΟΚΜΕΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
36. ΚΟΡΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
37. ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ)
38. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
39. ΚΟΤΣΑΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
40. ΚΟΤΣΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
41. ΚΟΥΤΟΓΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
42. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
43. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
44. ΛΙΑΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
45. ΜΕΛΑΔΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
46. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
47. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΝΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
48. ΠΑΝΤΟΥΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
49. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
50. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
51. ΠΑΠΠΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
52. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΒΡΑΑΜ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
53. ΡΑΒΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
54. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
55. ΣΕΡΝΕΣΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ)
56. ΣΙΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
57. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
58. ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
59. ΣΠΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
60. ΣΤΑΜΤΣΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
61. ΣΤΑΝΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ)
62. ΣΥΝΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
63. ΤΖΟΥΚΜΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
64. ΤΣΑΒΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ)
65. ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
1. ΚΑΝΤΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΟΥΝΙΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΠΑΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
6. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΑΒΒΑ
4. ΚΟΥΒΕΛΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5. ΚΟΥΛΟΥΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
8. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΠΑΣΧΑΛΗ
2. ΓΚΑΤΖΑΚΗ ΚΑΛΟΥΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΚΙΟΥΛΟΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
5. ΝΤΙΜΑΡΕΛΗ ΚΛΕΩΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ
7. ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΣΑΑΚ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΆΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
1. ΑΥΓΕΡΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΟΛΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΚΟΝΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΥΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΟΡΓΙΑΝΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΤΖΕΓΚΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
8. ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΕΝΤΒΙΚ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΣΤΡΑΧΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΤΣΑΒΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
6. ΧΙΤΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΣΗΦ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟΥ
1. ΑΡΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΛΦΑΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΛΑΖΑΡΟΥ
3. ΚΟΥΛΙΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΥΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΣΛΙΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΤΟΪΛΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του ΣΤΑΜΑΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ
4. ΚΑΡΑΓΚΕΖΙΔΗΣ ΕΛΑΚΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
6. ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
1. ΒΟΓΔΑΝΤΣΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΝΑΣΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ
7. ΜΑΡΟΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΤΣΑΚΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΡΩΤΟΥ
1. ΑΛΙΚΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΦΛΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΚΟΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΟΛΑΝΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΘΩΜΑ
5. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΑΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΑΝΟΥΣΣΗΣ
1. ΕΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΠΟΛΑΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
1. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΒΑΡΕΛΑ ΘΕΟΠΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΒΑΡΙΑΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΖΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΣΑΒΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ
4. ΜΠΑΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΟΞΟΥΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΒΑΔΙΑΣ
1. ΓΚΑΤΖΑΚΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
3. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΟΥΡΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΥΣΑΦΗ
5. ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΣΥΜΕΩΝ
7. ΣΙΣΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
8. ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ
1. ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΛΕΒΕΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΠΟΣΚΛΑΒΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
6. ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΤΣΙΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΓΚΟΤΣΙΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΑΠΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΩΜΑ
6. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΥ ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΣΑΝΗ) του ΑΚΙΛΑ ΛΟΥΚΑ
2. ΒΟΥΚΑΝΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΒΟΥΚΑΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΠΑΤΟΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
1. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
3. ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΤΕΡΖΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΘΙΜΟΥ
3. ΛΟΛΟΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
4. ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΡΟΔΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΤΣΟΜΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΙΩΣΗΦ
7. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΗΣΑΪΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ
1. ΔΟΥΔΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΚΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΠΕΛΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
5. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ
6. ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΤΟΥΜΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΤΣΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
1. ΔΑΛΑΓΚΟΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΛΑΤΑΝΟΣ) του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ
3. ΚΑΠΟΥΤΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΙΟΣΣΕ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΜΠΑΡΝΑΜΠΙΔΟΥ ΙΖΟΛΝΤΑ (ΙΖΑ) του ΙΩΣΗΦ
7. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
10. ΣΑΜΠΟΥΓΚΑΣΙΔΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
11. ΤΣΑΡΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΙΤΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΧΙΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΡΥΜΟΝΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ ΣΥΖΥΓΟΣ ΚΕΛΕΣΙΔΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ) του ΣΠΥΡΟΥ
3. ΔΟΝΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΡΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ
5. ΚΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΚΟΣΜΑ
7. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
1. ΑΒΡΑΜΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΓΑΓΑΝΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΟΥΓΚΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΟΥΓΚΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΤΛΑΖΙΝΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
6. ΜΕΛΑΔΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΜΠΕΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΡΟΥΠΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΟΡΤΕΡΟΥ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΠΑΠΟΥΤΣΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΑΡΙΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
5. ΜΠΟΡΜΠΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΟΥΜΠΑΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΧΑΡΙΖΑΝΗ
7. ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΠΕΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ
1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΗΛΙΑ
2. ΤΣΙΓΚΑΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΦΕΡΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ
1. ΖΛΑΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
2. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΤΣΕΠΕΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΙΝΤΙΚΗΣ»
Επικεφαλής  Μαρία Ιωαννίδου του Γεωργίου, ως υποψήφιος Δήμαρχος και ως υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι και σύμβουλοι και πρόεδροι της παράταξης οι παρακάτω:

ΔΗΜΟΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)
1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ)
2. ΓΚΟΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
3. ΓΚΟΥΓΚΡΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
4. ΓΚΟΥΓΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
5. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
6. ΔΗΜΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
7. ΖΩΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
8. ΚΑΚΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
9. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
10. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
11. ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)

12. ΝΑΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
13. ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
14. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
15. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
16. ΠΙΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
17. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
18. ΣΕΒΑΣΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
19. ΣΕΒΑΣΛΙΔΟΥ ΗΣΑΪΑ του ΗΛΙΑ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
20. ΣΟΦΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
21. ΣΟΦΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
22. ΤΑΣΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
23. ΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ)
24. ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
25. ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
26. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
1. ΚΟΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
3. ΣΕΒΑΣΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΆΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
1. ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΑΡΜΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΣΕΒΑΣΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΣΕΒΑΣΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟΥ
1. ΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΑΡΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΣΟΦΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
1. ΚΑΛΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΚΑΛΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
3. ΝΑΖΗΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΑΝΟΥΣΣΗΣ
1. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
1. ΖΗΝΟΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΟΛΑΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
1. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΕΡΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4. ΣΑΪΒΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΒΑΔΙΑΣ
1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
2. ΚΑΒΑΘΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΟΥΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΥ ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
1. ΒΟΥΚΑΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΤΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
1. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΑΡΜΑΖΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
1. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΤΣΙΚΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
1. ΒΑΛΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ
1. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ
1. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοφιλείς αναρτήσεις από αυτό το ιστολόγιο

Γιαγιά στην Καππαδοκία τραγουδά Ελληνικό παραδοσιακό (Βίντεο)

Τραγωδία στo Χαρωπό, νεκρό μωράκι 8 μηνών.

Η καταπράσινη Καστανούσσα το 2024 : Το χωριό που θυμίζει ενα τεράστιο γκαζόν με βίλες

Νέα

Φωτογραφία της ημέρας

Φωτογραφίες

Βίντεο

Πρόσωπα

Καταστήματα

Συνταγές

Χθεσημεραυριο

Μουσικές Επιλογές: Bουτιά στο παρελθόν

Ιστορίες

Τσιμεριτας

Ο χαζός του χωριού

Κλινικός Ψυχρολόγος