Οι υποψήφιοι για τις Δημοτικές Εκλογές 2023 της παράταξης «ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ»

«ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ»
Επικεφαλής ο Γεώργιος Τάτσιος του Ευθυμίου, ως υποψήφιος Δήμαρχος και ως υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι και σύμβουλοι και πρόεδροι της παράταξης οι παρακάτω:

ΔΗΜΟΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)
1. ΑΒΡΑΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
2. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ)
3. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
4. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
5. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
6. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
7. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ (ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ)
8. ΑΥΛΑΣΤΙΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
9. ΒΑΚΟΥΦΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
10. ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ (ΠΟΛΥΣ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
11. ΓΕΡΜΑΝΛΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
12. ΓΕΩΡΓΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
13. ΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
14. ΓΚΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ (ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ)
15. ΔΑΠΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
16. ΔΕΒΕΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
17. ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΡΙΖΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
18. ΔΕΣΠΟΥΔΗ ΜΑΖΝΕΪΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
19. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΤΕΟΛΑΝΤ) του ΑΓΑΠΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
20. ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
21. ΔΡΟΒΑΤΖΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
22. ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
23. ΖΑΠΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
24. ΖΗΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
25. ΖΛΑΤΙΝΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
26. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
27. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
28. ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
29. ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
30. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ)
31. ΚΑΡΑΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
32. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
33. ΚΑΡΑΤΖΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
34. ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
35. ΚΟΚΜΕΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
36. ΚΟΡΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
37. ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ)
38. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
39. ΚΟΤΣΑΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
40. ΚΟΤΣΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
41. ΚΟΥΤΟΓΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
42. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
43. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
44. ΛΙΑΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
45. ΜΕΛΑΔΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
46. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
47. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΝΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
48. ΠΑΝΤΟΥΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
49. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
50. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
51. ΠΑΠΠΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
52. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΒΡΑΑΜ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
53. ΡΑΒΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
54. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΕΡΚΙΝΗΣ)
55. ΣΕΡΝΕΣΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ)
56. ΣΙΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
57. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
58. ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
59. ΣΠΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
60. ΣΤΑΜΤΣΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
61. ΣΤΑΝΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ)
62. ΣΥΝΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ)
63. ΤΖΟΥΚΜΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ)
64. ΤΣΑΒΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ)
65. ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
1. ΚΑΝΤΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΟΥΝΙΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΠΑΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
6. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΑΒΒΑ
4. ΚΟΥΒΕΛΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5. ΚΟΥΛΟΥΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
8. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΠΑΣΧΑΛΗ
2. ΓΚΑΤΖΑΚΗ ΚΑΛΟΥΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΚΙΟΥΛΟΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
5. ΝΤΙΜΑΡΕΛΗ ΚΛΕΩΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ
7. ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΣΑΑΚ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΆΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
1. ΑΥΓΕΡΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΟΛΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΚΟΝΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΥΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΟΡΓΙΑΝΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΤΖΕΓΚΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
8. ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΕΝΤΒΙΚ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΣΤΡΑΧΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΤΣΑΒΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
6. ΧΙΤΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΣΗΦ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟΥ
1. ΑΡΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΛΦΑΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΛΑΖΑΡΟΥ
3. ΚΟΥΛΙΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΥΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΣΛΙΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΤΟΪΛΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του ΣΤΑΜΑΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ
4. ΚΑΡΑΓΚΕΖΙΔΗΣ ΕΛΑΚΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
6. ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
1. ΒΟΓΔΑΝΤΣΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΝΑΣΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ
7. ΜΑΡΟΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΤΣΑΚΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΡΩΤΟΥ
1. ΑΛΙΚΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΦΛΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΚΟΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΟΛΑΝΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΘΩΜΑ
5. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΑΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΑΝΟΥΣΣΗΣ
1. ΕΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΠΟΛΑΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
1. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΒΑΡΕΛΑ ΘΕΟΠΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΒΑΡΙΑΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΖΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΣΑΒΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ
4. ΜΠΑΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΟΞΟΥΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΒΑΔΙΑΣ
1. ΓΚΑΤΖΑΚΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
3. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΟΥΡΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΥΣΑΦΗ
5. ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΣΥΜΕΩΝ
7. ΣΙΣΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
8. ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ
1. ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΛΕΒΕΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΠΟΣΚΛΑΒΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
6. ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΤΣΙΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΓΚΟΤΣΙΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΑΠΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΩΜΑ
6. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΥ ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΣΑΝΗ) του ΑΚΙΛΑ ΛΟΥΚΑ
2. ΒΟΥΚΑΝΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΒΟΥΚΑΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΠΑΤΟΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
1. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
3. ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΤΕΡΖΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΘΙΜΟΥ
3. ΛΟΛΟΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
4. ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΡΟΔΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΤΣΟΜΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΙΩΣΗΦ
7. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΗΣΑΪΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ
1. ΔΟΥΔΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΚΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΠΕΛΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
5. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ
6. ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΤΟΥΜΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΤΣΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
1. ΔΑΛΑΓΚΟΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΛΑΤΑΝΟΣ) του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ
3. ΚΑΠΟΥΤΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΙΟΣΣΕ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΜΠΑΡΝΑΜΠΙΔΟΥ ΙΖΟΛΝΤΑ (ΙΖΑ) του ΙΩΣΗΦ
7. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
10. ΣΑΜΠΟΥΓΚΑΣΙΔΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
11. ΤΣΑΡΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΙΤΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΧΙΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΡΥΜΟΝΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ ΣΥΖΥΓΟΣ ΚΕΛΕΣΙΔΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ) του ΣΠΥΡΟΥ
3. ΔΟΝΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΡΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ
5. ΚΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΚΟΣΜΑ
7. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
1. ΑΒΡΑΜΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΓΑΓΑΝΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΟΥΓΚΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΟΥΓΚΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΤΛΑΖΙΝΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
6. ΜΕΛΑΔΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΜΠΕΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΡΟΥΠΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΟΡΤΕΡΟΥ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΠΑΠΟΥΤΣΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΑΡΙΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
5. ΜΠΟΡΜΠΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΟΥΜΠΑΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΧΑΡΙΖΑΝΗ
7. ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΠΕΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ
1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΗΛΙΑ
2. ΤΣΙΓΚΑΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΦΕΡΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ
1. ΖΛΑΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
2. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΤΣΕΠΕΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δημοφιλείς αναρτήσεις από αυτό το ιστολόγιο

Γιαγιά στην Καππαδοκία τραγουδά Ελληνικό παραδοσιακό (Βίντεο)

Τραγωδία στo Χαρωπό, νεκρό μωράκι 8 μηνών.

Η καταπράσινη Καστανούσσα το 2024 : Το χωριό που θυμίζει ενα τεράστιο γκαζόν με βίλες

Νέα

Φωτογραφία της ημέρας

Φωτογραφίες

Βίντεο

Πρόσωπα

Καταστήματα

Συνταγές

Χθεσημεραυριο

Μουσικές Επιλογές: Bουτιά στο παρελθόν

Ιστορίες

Τσιμεριτας

Ο χαζός του χωριού

Κλινικός Ψυχρολόγος